Informace

Výrobci

návod pro Epson XP-202 a XP-205

Model Epson Expression Home XP-202 je multifunkčním zařízením s funkcemi tisku, skenování a kopírování, které vyniká vysokou flexibilitou a nabízí příznivý poměr užitné hodnoty a ceny. Tento model je součástí řady malých multifunkčních zařízení – nejmenších domácích inkoustových multifunkčních zařízení z nabídky společnosti Epson. Náplně do Epson XP-202 a Epson XP-205

Epson XP-202 a XP-205 - příručka začínáme ke stažení

Kompatibilita modelu Epson Expression Home XP-202 s aplikací Epson iPrint*1 nabízí uživatelům více flexibility a svobody. Uživatelé tak mohou snadno a rychle tisknout své dokumenty a fotografie prostřednictvím Wi-Fi ze svých inteligentních telefonů a tabletových počítačů.

Díky automatickému nastavení Wi-Fi*2 je konfigurace bezdrátového tisku a skenování z laptopů a počítačů mimořádně snadná. Uživatelé nemusí znát nastavení své sítě ani se připojovat prostřednictvím USB kabelu, protože tiskárna XP-202 dokáže vyhledat příslušné nastavení připojení automaticky a sama se nakonfiguruje.

Nový inkoust Epson Claria Home je ideální pro cenově dostupný, spolehlivý tisk ostrých, čitelných textových dokumentů a lesklých fotografií v profesionální kvalitě. Samostatné inkoustové kazety šetří vaši peněženku, protože vždy vyměníte pouze spotřebovanou barvu.

Inkoustové kazety Claria Home jsou nabízeny ve standardní a XL velikosti, přičemž na každém z těchto balení je zřetelně uvedena výtěžnost stránek. Výběr správné inkoustové kazety pro vaší tiskárnu již nemůže být jednodušší – stačí jen vyhledat obrázek sedmikrásky.


potřebujete poradit?

s objednávkou nebo s výběrem toneru do tiskárny, náplně do tiskárny...
Po-Pá: 9.00 - 17.00 tel: 603 711 252 

Návody - Pomoc

Slevy